День танцю

3 трав. 2017
Танцювальні рухи – це здоровий спосіб життя

Дитячі танці – це подорож  в чарівну країну,  де за допомогою рухів усі розуміють один одного. Мова танцю об’єднує дітей у дружній, згуртований колектив, в якому кожен може реалізувати себе.

З нагоди відзначення 29 квітня - Міжнародного Дня  танцю, в нашій школі учнівське самоврядування  провело свій майстер-клас уроку хореографії. Лідери шкільного об’єднання, учениці 9 класу – Слізовська  Аміна, Іванченко Валентина та Корсун Уляна взяли шефство над учнями початкової школи.

Останнім часом сучасним є проведення флешмобів для різної вікової категорії  дітей.

З метою здорового способу життя, 27 квітня, на  шкільному  подвір’ї  дівчата організували  веселий флешмоб для молодших школярів разом із педагогом-організатором школи – Мєдвєдєвою Світланою Володимирівною.           Рух допомагає скинути з себе масу негативних емоцій, тому і ми будемо рухатись під музику, аби стати добрішими і легкими у спілкуванні.

Педагог-організатор школи                            Мєдвєдєва  С.В.