7 квітня

14 квіт. 2017
День здоров’я

З метою залучення підростаючого покоління до здорового способу життя, 7 квітня в нашій школі і учні, і вчителі відзначили Всесвітній День здоров’я.

Саме в цей день прийняли активну участь наші малюки – учні початкової школи, в яких відбулися змагання та естафети  (другі, треті та четверті класи).

Фізичне  удосконалення,  збільшення рухової  активності дітей у школі здійснюється шляхом успішної діяльності спортивних гуртків: і з футболу, і з волейболу, і з легкої атлетики. В практиці роботи вчителів  - впровадження фізкультхвилинок, фізкультурних пауз, під час яких використовуються комплекси  вправ для учнів різновікових груп.

Традиційним в школі стало проведення колективних спортивних свят та тижнів здоров'я, під час яких проводяться: змагання, дні здоров'я, години здоров'я, естафети, рухові перерви, конкурси малюнків, плакатів щодо формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учнів.