Міжнародний День дитячої книги

14 квіт. 2017
2 квітня - День народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

2 квітня - День народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Саме в цей день встановлене свято дитячої книги. Зазвичай до цього дня
приурочують проведення тижня дитячої та юнацької книги.

3 квітня в нашій школі також відбулася екскурсія учнів початкових класів до шкільної бібліотеки,  де бібліотекар Білоус Катерина Володимирівна ознайомила школярів з відомими зарубіжними та українськими дитячими письменниками та їх творами. Серед сучасних українських авторів, котрі пишуть для дітей – Леся Вороніна, Іван Андрусяк, Володимир Рутківський, Світлана Прудник, Оксана Лущевська, Анатолій Григорук, Дзвінка Матіяш, Олександр Гаврош, Дмитро Чередниченко, Наталка Сняданко, Олесь Ільченко, Зірка Мензатюк.

Дуже важливо, щоб книга увійшла у життя дитини якомога раніше. Адже вона є незамінною у виробленні зосередженості, моральності. Читання розвиває уяву, мислення, поповнює словниковий запас, навчає.