Любов до музики.

20 бер. 2017
Любов до пісні.

Музика — мистецтво звуків, ними можна відтворити гуркіт грому, спів пташок, завивання вітру, передзвін дзвонів, артилерійські залпи, дзижчання джмеля, шелест лісу, брязкіт. Музика стає частиною нашого життя ще з самого дитинства, коли мама починає співати над колискою пісеньку…

Українська народна пісенність — дорогоцінне надбання нашого народу, нев'януча окраса його духовної культури. Народні пісні володіють чудовою здатністю полонити людські серця, підносити настрій, тамувати біль, множити силу у боротьбі. Пройнята любов'ю до рідної землі, пісня величала не тільки людину, а й природу рідного краю, його красу і багатство.

Ось і в наших учнів 4-х класів на цьому тижні відбулися хвилинки спілкування з використанням мистецтва народної пісні. Ефективно проходять уроки музичного мистецтва в початковій школі: знання програмних пісень, інсценізація та рольові музичні ігри, винахідливість та творчість учнів, гра на шумових музичних інструментах.

Класний керівник 4Б класу, Сазонова Н.В., використовує  різні прийоми на уроках мистецтва: «Мікрофон», «Ланцюжок», «Світлофор». Дуже цікавим було розучування і виконання учнями народної пісні «Два веселих гуся», де дівчатка співають пісню, а хлопці грають на шумових музичних інструментах.