Книга - кращий друг

17 бер. 2017
Сьогодення і майбутнє української книги

Чи є майбутнє в української книги? Так, воно мусить бути! Адже класична література не дає відповіді на нові виклики, яких не було у попередні часи…

На такі актуальні теми наша школа вирішила провести дискусію бібліотекаря школи – Білоус Катериною Володимирівною та учнями 7-х класів під назвою: «Сьогодення і майбутнє України і української книги».

На таких хвилинках спілкування, які пройшли 17 березня, Катерина Володимирівна розробила свій план залучення старшокласників до читацької зали, до читання взагалі: цікавими для учнів старших класів можуть бути вікторини з метою виявлення знавців програмної літератури та літератури з позакласного читання, поглибити  інтерес  до спілкування з книгою, розширити коло читання, формувати естетичні смаки, уміння орієнтуватися в потоці літературного життя. В цьому випадку стимулювати читацький інтерес допоможуть літературні вечори, диспути, обговорення творів художньої літератури, публіцистики: «У дружбі з книгою зростають справжні українці»; «Книга, що славить подвиг»; «Читайте старі книги»; «Чарівність старих видань».