Екохвилинка

17 бер. 2017
«Виготовлення годівничок»

Сьогодні  багато дітей підсвідомо цікавляться екологічними питаннями. І це не дивно. Адже їх щирі маленькі серця прагнуть допомогти увагою та турботою пташкам, тваринкам, квіткам.

Ще з дитинства діти  чують  розповідь дорослих про те, як голодують пташки взимку, коли їх їжу заносить снігом. Але незручно і таким птахам, які тільки прилітають навесні в наші краї. Нема ще в них домівок, їжі, надворі ще не так тепло гріє сонечко… І класні керівники, і учні попросили своїх батьків  допомогти їм зробити годівнички для тих пташок, які тільки прилетіли з вирію.

Учні 5-6 класів нашої школи,разом с батьками,  із задоволенням та радістю готувалися до створення  годівничок для пташок. Прийняли участь і учні 5А класу (кл. керівник – Марчук М.В), і учні 6А класу ( кл. керівник – Цупренко Л.А.), учні 5Б класу (кл. керівник – Данілова М.В.), учні 6Б класу

(кл. керівник – Купіна І.І.), і навіть молодші учні 2Б класу (кл. керівник - Берхамова І.В.)

Їх зробили різними, але всі вони вийшли дуже гарні  і відчувалося, що створені з великою любов’ю.