День закоханих!

20 лют. 2017
Так ніхто не кохав. Через тисячі літ лиш приходить подібне кохання.

День закоханих 2017.

Так ніхто не кохав. Через тисячі літ

лиш приходить подібне кохання.

В день такий розцвітає весна на землі

І земля убирається зрання..

Кохання – це не лише висока поезія, а й велика відповідальність підставити плече, розділити біль і радість. Кохання – це передусім єднання двох сердець. Закохана людина відкриває у собі дивовижні багатства. Дружба, кохання, любов – одвічні теми поезії, музики, сенс повноцінного людського життя.

З метою розвитку у дітей уваги, пам’яті, розумових здібностей; виховувати турботливе ставлення один до одного; формувати в учнів розуміння того, що основою кохання є духовність і єдність інтересів; виховувати у підростаючого покоління прагнення до красивих стосунків між представниками різних статей в школі, серед учнів 5-7 класів, відбулася інтелектуальна гра по відомим казкам про кохання. Від кожного класу прийняла участь пара – хлопчик і дівчинка. Але, за жеребкуванням склалися мішані пари. І тому дітям було дуже цікаво працювати в різних конкурсах. На жаль, діти зараз мало читають. Та все рівно були і такі, які захоплені книжкою, знають зміст казки, вболівають за долею казкових героїв. Переможцями стали: учениця 7Б класу – Жук Аліна та учень 5А класу – Поліщук Іван.

Щоб показати старшокласникам  все те різнобарв'я людських вчинків, дій, всього того доброго, що є в нас в душі, яке робить людину світлою, доброю, красивою, тобто, люблячою і такою, яку можна просто любити – вчитель зарубіжної літератури – Тлустенко Світлана Сергіївна провела літературно-музичну композицію «Вічна загадка любові» для 8-11 класів. Майже в кожному класі знайшлися бажаючі прийняти участь: декламували напам’ять вірші відомих зарубіжних поетів, підготували власний танець про кохання, співали сучасні пісні про почуття та класичні романси про любов. Ніхто не залишився байдужим. Директор школи, Січкаренко Людмила Миколаївна та вчителі школи,  із задоволенням слідкували за виступом учнів, були вдячні їх артистизму та творчості, і запропонували як можна частіше проводити такі заходи, які приємно тривожать душу і радіє від любові серце…

Про маленьких наших учнів початкової школи ми також не забули. В цей день організували чарівний конкурс «Чудо бантик». Які чудові зачіски та бантики були на наших дівчатках! Різних кольорів, і маленькі, і великі, і хвостики, і шедеври-коси…Ось яка батьківська любов! Це ж вони завжди допомагають нашим дітям бути красивими, охайними й по справжньому кожний день святковими.