Благодійність

25 січ. 2017
Забезпечення новими комп’ютерами учнів Радушненської школи.

Сьогодні ми не так часто можемо чути про благодійність. Але, хочеться вірити, що вона дійсно існує. Вона є, коли нею переймаються справжні люди, які не байдужі до проблем сучасної освіти, до проблем  сільських  шкіл, яких багато у нас в державі.

Кожен директор на початку нового учбового року замислюється над проблемами, які треба вирішувати негайно. Ось, і перед директором Радушненської школи, Січкаренко Л.М., постало питання,як допомогти учням найкраще оволодіти сучасними освітніми технологіями, надати можливості краще вивчити інформатику. Бажання велике, а де знайти кошти, щоб придбати  хоча б 2-3 нових комп’ютери?

Адміністрація Криворізького району про ці проблеми знала. Пройшло небагато часу і раптом дзвінок. Людмила Миколаївна почула приємний голос голови Криворізької районної держадміністрації – Нагайченко С.В., який відгукнувся і підтримав шкільні проблеми. І ось,  сповістив, що школа матиме комп’ютери. Це сталося перед Новорічними та Різдвяними святами. Наче подарунки від щирого Діда Мороза – дітям подарували справжнісінькі аж вісім комп’ютерів!

І учні, і вчителі школи зраділи подарунку. Увесь педагогічний колектив школи висловлює велику подяку голові Криворізької районної держадміністрації, Нагайченку Сергію Вікторовичу, за підтримку і небайдужість у сприянні освітнім інтелектуальним інвестиціям  за велику справу, яку він  здійснює. Бажаємо творчих успіхів, натхнення і всього найкращого!

Сьогоднішні учні – завтрашні громадяни незалежної України мають зробити все для її процвітання, зростання й величності!

Педагог-організатор школи – Мєдвєдєва С.В.