Свято Вареника

19 груд. 2016
З метою розвитку пізнавального інтересу до українських традицій в нашій школі відбулося Свято Вареника.

Серед найбільших зимових свят, мабуть, найвеселішим та найочікуванішим було і залишається свято Андрія – вечір та ніч з 12 на 13 грудня. Саме тоді, за українським звичаєм, молодь збиралася на Великих Вечорницях і влаштовувала там різні  дійства, що супроводжувались різноманітними забавами, ворожіннями та співами, ліпленням вареників та танцями.

З метою розвитку пізнавального  інтересу  до українських традицій, культури і мови, творчих та артистичних здібностей, прививати дітям любов до української культури та народних традицій, виховувати почуття національної гідності та гордості за українську націю, в нашій школі відбулося Свято Вареника. Учні з 1по 11 клас прийняли активну участь у цьому заході. Як і завжди, на допомогу школярам прийшли батьки та рідні дітей. Кожен  клас захищав свої страви: хто віршами, хто піснями й танцями, а хтось і гуморесками. Які ж смачні  та запашні були вареники!  І  з картоплею, і з вишнями, і з сиром, і з капустою. Після офіційної частини свята, діти разом з класним керівником пригощалися свіжими, гарячими варениками.