Всеукраїнський тиждень права 2016

9 груд. 2016
Тиждень права

З метою підвищення рівня правової культури та юридичної обізнаності учнів нашої школи з 5.12 по 9.12.2016 року було проведено комплекс заходів, які спрямовані на підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти учнів:

1.    В шкільній бібліотеці для учнів 1-11 класів пройшли тематичні книжкові виставки на тему: «Мої права – моє життя» та «Дітям про права людини», також презентації видань про права людини, оформлення тематичних стендів.

2. 7 грудня відбулась зустріч для 7-11 класів з представником правоохоронних органів – дільничним селища – Колобовим Є.О.

3. Вчитель правознавства Дідур Л.П. провела цікаву експрес-гру «Юридичний поїзд», де діти поділилися на окремі підстанції і відповідали на питання з права.

4.  Класні керівники початкової школи у вигляді калейдоскопу казок ознайомили школярів з темою: «Великі права маленької дитини».

5.   Учнівське самоврядування  під керівництвом педагога-організатора школи провело акцію: «Знаю свої права – виконую обов’язки», де члени шкільного об'єднання поділилися знаннями  питання права дитини Конвенції ООН.

6.      9 грудня,  в 1-11 класах,  відбувся єдиний Всеукраїнський урок на тему: «Права людини».

7.      Психолог школи, Тлустенко С.С. провела тренінг з учнями 7-8 класів за темою: «Проблеми насилля в сім’ї та жорстокості неповнолітніх».

8.      5 грудня  з учнями 10-11 класів відбулася екскурсія до м. Кривий Ріг у народний суд Криворізького район, де керівник  аппарату, Марина Василівна  провела екскурсію по суду, також  діти спілкувалися з ведучими суддями району.